Izvēlieties Jums visērtāko piegādes veidu:

  • Izņemt preci veikalā (bez maksas);
  • Pasūtīt preces uz tuvāko Omniva pakomātu (2.99EUR ar PVN)
  • Venipak kurjera piegāde uz adresi (6.50EUR ar PVN)
  • Omniva kurjera piegāde uz adresi (9.90EUR ar PVN)

- Preces, kas ir noliktavā, tiek piegādātas 3-5 darba dienu laikā.

- Ja pasūtītā prece nav noliktavā, mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par piegādes laiku.

- Pārdevējs nav atbildīgs par novēlotu preču piegādi un pārpratumiem, kas radušies pasūtījuma gaitā klienta sniegto datu neprecizitātes vai kļūdu dēļ.

SAŅEMŠANA VEIKALĀ  

Veikala adrese: Skolas iela 17A, Ikšķile.

Pēc pasūtījuma apmaksas Jūs saņemsiet zvanu par preces saņemšanu veikalā.  Sūtījumus izsniedz tikai veikala darba laikā.

Preces tiek izsniegtas atbilstoši pasūtījuma kodam. Pirms preču saņemšanas Jums var palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Pirms pavadzīmes parakstīšanas rūpīgi pārbaudiet preču iepakojumu un informējiet klientu apkalpošanas speciālistu, ja iepakojums ir bojāts. Ja iepakojums ir bojāts, jūs varat atteikties pieņemt sūtījumu.

Preces ir jāizņem 7 (septiņu) dienu laikā no norunātā preču saņemšanas datuma, pretējā gadījumā tiek uzskatīts, ka klients ir pārkāpis līgumu un nevēlas preces. Šādā gadījumā esam tiesīgi vienpusēji atkāpties no līguma un pieprasīt jebkādu zaudējumu atlīdzību (piemēram, pārvadājuma izmaksas) un veikt ciesto zaudējumu kompensāciju no klienta samaksātās summas. Pārējā summa tiek pārskaitīta klientam.

OMNIVA pakomāts

Veicot pasūtījumu izvēlaties kurā Omniva pakomātā vēlaties izņemt savu preci.

Omniva pakomāta lietošana ir tikpat vienkārša kā bankomāta lietošana, un pakas saņemšanai nepieciešamas tikai 15 sekundes. 

Kad paka ir saņemta Klienta izvēlētajā pakomātā, Klientam tiek nosūtīta īsziņa vai e-pasts ar norādi par pakomāta atrašanās vietu, pakas saņemšanas kodu, atdošanas kodu un datumu, līdz kuram paka tiek uzglabāta pakomātā. Lai saņemtu paku, ierakstiet kodu, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, pēc tam jūs varat izņemt paku no atvērtā skapīša. Vairāk informācijas šeit: https://www.omniva.lv.

VENIPAK kurjerpasts

Venipak kurjerpasta pakalpojumi ir ērti un vienkārši, piegāde uz klienta norādīto adresi. Kurjers sazinās ar Klientu un vienojas par Preču piegādes laiku.