Sejas Maskas, medicīnas, melna 50 gab.

SMM

Vienreizlietojamā medicīnas sejas aizsargmaska,3 slāņi, ar ausu gumijām iep. 50 gab. 

5,90 €
AR PVN

 

Drošs Pirkums

  Ātra Piegāde ( 1-3 dienas )

* attiecas uz precēm kas ir noliktavā uzvietas

 

Vienkārša Atgriešana

 

Omniva pakomātu piegāde

Antibakteriāla, vienreizlietojama 17,5 x 9,5 cm izmēra maska, kas sastāv no trim polipropilēna auduma kārtām, deguna skavas un ausu lentēm, kas izgatavotas no elastīgas gumijas. CE sertifikāts,

Krāsa. Melna
Maska paredzēta aizsardzībai pret akūtām augšējo elpceļu infekcijām un citām gaisā esošām infekcijām. Sejas maskas ir efektīvas tikai tad, ja tās pareizi lieto.
Divkrāsaina sejas maska ļaus jums pareizi noteikt, kura maskas puse ir jānovieto uz sejas (maskas krāsainā puse ir maskas ārējā daļa, baltā - iekšējā). Elastīgā stieple sejas maskas biezajā slānī ļaus sejas maskas formu pareizi izveidot uz deguna, nodrošinot stingrāku piekļaušanos sejai. Elastīgās gumijas ļaus maksimāli maskai piekļauties sejai, un - kas ir ļoti svarīgi maskas pareizai lietošanai - neatstājot spraugas starp seju un masku.
Kā pareizi uzklāt sejas masku:
Pirms masku paņemat rokās, rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni vai kārtīgi dezinficējiet rokas.
Izņemiet vienreizējās lietošanas masku no iepakojuma un pārliecinieties, vai nevienā no maskas pusēm nav bojājumu.
Šādā veidā nosakiet, kura sejas maskas puse ir augšdaļa; sejas maskas puse, kuras stingrā mala ir maskas augšējā daļa un ir paredzēta, lai to veidotu atbilstoši deguna formai.
Šādā veidā nosakiet, kura maskas puse ir priekšā; sejas maskas krāsainā puse parasti ir priekšpuse, un tai jābūt vērstai prom no jums, bet baltā puse ir iekšpuse. Tai labi jāpieguļ sejai.
Turiet sejas masku ar rokām aiz ausu cilpām. Ap katru ausi aplieciet cilpu.
Pēc maskas uzklāšanas uz sejas, noformējiet un piespiežiet sejas maskas biezo malu (t.i., tajā esošo stiepli) atbilstoši deguna un vaigu kontūrām.
Pareizi uzklātai sejas maskai jāaptver deguns, mute un zods. Maskas malas stingri jāpiespiež pie vaigiem un deguna. Starp masku un seju nedrīkst būt atstarpes.
SMM

Specifiskas norādes

Jums arī varētu patikt